Príbehy dobrovoľníkov

Ondrej, ktorý tiež sníva:-)

Ondrej sa dobrovoľníctvu sa venuje už viac ako 8 rokov.

Jeho dobrovoľnícku činnosť vidieť na nespočetných aktivitách poriadaných v meste Košice, či už je to Biela noc, Film art festival, Noc múzeí, Medzinárodný maratón mieru a mnoho ďalších, kde priložil svoju pomocnú ruku.

V rámci dobrovoľníckej činnosti ostatné dva roky pracoval ako manažér v Občianskom združení „Let´s dream“ kde sa venoval deťom z centier pre deti a rodiny. Bol organizátorom mnohých aktivít či už vzdelávacích, kultúrno – spoločenských, športových. Tieto aktivity realizoval formou workshopov, súťaží, športových zápolení,pobytov v prírode.

Je aktívny aj v tejto neľahkej dobe a so svojimi kamarátmi sa zapája do šitia a balenia rúšok. Aby mohol všetky tieto aktivity vykonávať adresne a smerovať naozaj k tým ,ktorým budú prospešné, rozhodol sa založiť Občianske združenie „ Šťastné dieťa“, v ktorom chce zúročiť všetky svoje skúsenosti a manažérske zručnosti. Vyrastal v detskom domove a pre všetky deti z týchto zariadení môže byť veľkým vzorom čo človek môže dosiahnuť keď chce. Pretože kde je vôľa, tam je cesta – táto veta presne charakterizuje Ondreja.

späť na zoznam