Príbehy dobrovoľníkov

Oceňovanie dobrovoľníkov v Bratislave - Košický kraj má viacerých adeptov

Koncom mája sa v Bratislave bude konať celoslovenské oceňovanie dobrovoľníkov, ktoré organizuje C.A.R.D.O - Národné dobrovoľnícke centrum. Košický kraj má viacerých adeptov, ktorí budú určite nominovaní. A my by sme vám chceli jedného silného hráča dnes predstaviť a vy mu potom môžete držať palce:-)

Košice ukázali že dobrovoľníctvo tu sa z roka na rok zlepšuje a budúci rok sa budeme hrdiť titulom Európske hlavné mesto dobrovoľníctva 2019. Nie sme však jediný v Košickom kraji, kde to naozaj v dobrovoľníctve funguje. 

Celý Tokaj pracuje na tom, aby sa čo najviac v okrese Trebišov rozširovalo firemné dobrovoľníctvo.

Celý Spiš pracuje na tom, aby sa postupne prepojili všetky obce a postupne sa oblasť známa hlavne environmentálnym dobrovoľníctvom v Slovenskom raji, stala známa aj sociálnym či kultúrnymi dobrovoľníctvom. 

Oblasť Michaloviec je príkladom pre celé Slovensko a možno aj za jeho hranice tým, ako vie efektívne pracovať so seniorskými dobrovoľníkmi. 

Ktoré oblasti Košického kraja naozaj aj zavítajú do Bratislavy? To samozrejme je aj pre nás ešte tajomstvo, držať však palce týmto adeptom môžete a my vám koncom mája budeme informovať o výsledkoch:-)

späť na zoznam