Zapojte sa v dňoch 16.-22.septembra 2016 do Týždňa dobrovoľníctva 2016.

 

Mediálne výstupy o Týždni dobrovoľníctva a jeho aktivitách:

Korzár Košice: "V Košickom a Prešovskom kraji bude Týždeň dobrovoľníctva."

Rádio Košice, spravodajská relácia s príspevkom (cca v druhej polovici) o Týždni dobrovoľníctva

TV Košice  "Týždeň dobrovoľníctva oslovil aj Košičanov."

RTVS, Dvojka v relácii Teleregína

 

Pomôžte nám zvýšiť informovanosť verejnosti o dobrovoľníctve a získajte dobrovoľníkov, dobrovoľníčky, priaznivcov či sponzorov pre naše pripravené aktivity. Zapojiť sa do Týždňa dobrovoľníctva 2016 môžete, ak ste:

 

- printové médium

- tlačiareň

- rozhlas

- televízia

- portál, či webová stránka

- sponzor

 

Ako sa zapojiť? Stačí pár krokov:

 

1) Viete nám poskytnúť mediálny priestor vo vašom médiu na propagáciu Týždňa dobrovoľníctva? Uvítame príspevky ako pred akciou, tak aj v týždni trvania akcie, ako aj informáciu po akcii. V prípade spolupráce Vás na všetkých reklamných predmetoch, plagátoch a letákoch budeme uvádzať ako mediálneho partnera. 

 

2) Viete nám finančne pomôcť zastrešiť túto rozsiahlu akciu? Budeme vďační za každý príspevok. V takom prípade vás ako sponzora budeme uvádzať vo všetkých mediálnych výstupoch súvisiacich s Týždňom dobrovoľníctva v Košickom kraji a taktiež na jednotných plagátoch a letákoch k tejto akcii. 

 

3) Vieme umiestniť na vašu webovú stránku banner s odlikom na informácie o Týždni dobrovoľníctva? V takom prípade radi umiestnime aj váš banner na našej stránke, ako aj na fanpage Dobrovoľníckeho centra Košického kraja na Facebooku. 

 

Tešíme sa aj na vašu participáciu! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať! Koordinátorka kampane pre média a sponzoring: Mirka Langerová email: dckk@dckk.sk, tel.: 0905 601 861