USE THE C!TY festival

Výmenníky

USE THE C!TY festival

05.06.2019 - 09.06.2019Festival USE THE C!TY je multižánrové podujatie, ktoré oživuje mesto a spája verejný priestor s umením. Hlavným cieľom festivalu je zaktivizovať obyvateľov mesta a otvoriť tvorivý dialóg umelcov s verejnosťou. Festival je určený pre široké publikum rôznych generácií. Jedenásty ročník festivalu sa uskutoční od 5. do 9. júna 2019 v centre Košíc. Vstup na všetky podujatia je zadarmo.

Ak máš viac ako 18 rokov, si zodpovedný/á, pracovitý/á, komunikatívny/a a vieš si vyhradiť niekoľko hodín z týždňa (v termíne od 05.06. – 09.06.2019) a venovať ich bez nároku na finančnú odmenu na užitočnú vec, prihlás sa na gabriela.misurova@k13.sk do 10. mája 2019 s predmetom mejlu: Ja som tvoj dobrovoľník na UTC 2019. V maily napíš, prečo sa chceš stať dobrovoľníkom, aké máš skúsenosti s dobrovoľníctvom a ktoré dni môžeš na festivale aktívne pomáhať (najlepšie na celý festival).

Čo bude mať na starosti dobrovoľník?
Dobrovoľníci sa starajú o celkovú atmosféru festivalu, majú fyzicky nenáročnú prácu a ich hlavnou úlohou je komunikácia s návštevníkmi, a propagácia festivalu.

Počet dobrovoľníkov: 4
   Lokalita: KošiceOblasti dobrovoľníctva:

  • Umenie, kultúra, médiá